מכונת ברד לעסקים

מכונות ברד לעסקים
מכונת ברד, היא תוספת נפלאה לכל עסק, הרוצה לגוון במוצרים הנמכרים, ובכך להוסיף על קהל הלקוחות הקיים. מכונת הברד, פשוטה ונוחה להפעלה, ויש אפשרות להכין בה מגוון טעמים, האהוב על הקהל הישראלי.

מגוון הדגמים של מכונות ברד

קיים מגוון רב של מכונות ברד. ישנן מכונות, אשר מיועדות להכנת מיצים שונים בטעמי פירות, כגון: תות, לימון, ענבים ועוד. יש מכונות ברד, המכינות משקאות אייס למיניהם, הנחשבים לפופולאריים ביותר, כגון: אייס קפה, שוקו, וניל ועוד. קבוצת מכונות אחרת, היא אלו המיועדות להכנת משקאות ברד, על בסיס אלכוהולי.

עיצוב המכונות

כיום, ניתן למצוא מגוון עיצובים של מכונות ברד, מיוחדים, בקו נקי ומודרני. עיצובים אלו, מושכים את קהל הלקוחות, לרכישת כוס ברד. בנוסף, קיימים גם דגמים של מכונות, הכוללים עליהם דמויות או ציורים של מותגים שונים.

מכונה חכמה

כיום, המכונות ניתנות להפעלה בלחיצת כפתור אחת. המכונה מבצעת את תהליך ערבוב חומרי הגלם, והקפאתם – בו זמנית, כדי שלא יקפאו תוך כדי התהליך. העיצוב החיצוני של מכונות הברד, לא השתנה מהותית במהלך השנים. אולם, התווספה לה אפשרות, לשילוב אוטומטי של טעמים. המכונה מוזגת מספר טעמים, בצורה אוטומטית לכוס אחת, ונותנת מענה לבקשה הנפוצה ביותר של צרכני הברד, בקיץ הישראלי הלוהט.

רכישת מכונה

מכונת ברד משדרגת כל עסק, כגון: קיוסקים, פיצוציות, גלידריות ועוד. רכישת מכונה, עומדת על כמה אלפי שקלים. סכום מכובד, המחזיר את ההשקעה במהירות. בשנים האחרונות, ניתן גם לשכור מכונת ברד לאירוע מסוים, לפרק זמן. אירועים כגון: אירועים משפחתיים גדולים, חגיגת בר מצווה או עבור פסטיבלים. המכונה יכולה גם להיות, תוספת מיוחדת לבר, באירוע.

"טכנו 10 – מעבדת תיקונים למכונות ברד, אייס קפה, וגלידה"

טכנו 10 – מעבדת תיקונים למכונות ברד, אייס קפה, וגלידה, בעלת 30 שנות ניסיון, ביבוא והתקנה, של מכונות ברד. החברה היא היבואנית הרשמית של מכונות ברד בארץ, וחרתה על דיגלה, את חשיבות איכות מוצריה, והשירות הניתן ללקוחותיה – כדי לוודא שהמוצר הסופי שלה, עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר.

מכונות ברד למכירה
כדאי לדעת