מכונת אייס קפה לעסק

מכונת אייס קפה

מכונת אייס קפה, נועדה להכנת קפה קר. המכונה מערבבת פולי קפה, חלב וקרח כתוש, להכנת משקה מרענן ואיכותי, ביום קיץ חם. הפעלתה פשוטה ונוחה, והיא אף מושכת לקוחות רבים.

פעולת המכונה
מכונת אייס קפה, מופעלת על ידי לחיצת כפתור אחת, והיא קלה ונוחה לשימוש. במכונה אפשרות לשליטה על הטמפרטורה, בעזרת מצבים של קפוא או קר מאוד, ובנוסף גם שליטה על דרגת הסמיכות של האייס קפה, המתערבל במיכל.

הטעמים השונים
הטעמים שניתן להכין במכונת האייס קפה, הם מגוונים מאוד. יש טעמים ממשפחת הקפה, כגון: וניל, שוקו, מוקה, אייס קפה דיאט ואגוזים. בנוסף, יש גם טעמי פירות, לדוגמה: בננה, אננס, פסיפלורה, קוקוס, לימון ותות. יש מכונות שיכולות להכין גם משקאות אלכוהוליים, על בסיס ברד.

העיצוב השקוף
מכונת האייס קפה, קיימת במספר עיצובים, אך העיצוב המבוקש מכולם, הוא העיצוב השקוף. בזכות המכלים העשויים פלסטיק שקוף, מגיעים לקוחות רבים, כדי להתבונן בערבול התוכן בעזרת הבורג הקיים בתוך המכלים. מצב זה גם גורר אחריו, רכישה בעסק.

מגוון מכונות אייס קפה
קיים היום בשוק מכונות האייס קפה, מגוון גדול של מכונות, במגוון מחירים. מחיר המכונות הפשוטות והזולות, מגיע לכמה מאות שקלים, ואילו מחיר המכונות המורכבות יותר, יכול להגיע לכמה מאות אלפי שקלים. ההבדלים בין המכונות הם: גודלן, ומספר המכלים הקיימים במכונה, בהם ניתן להכין טעמים שונים. יש מכונות בעלות מיכל אחד, ויש של שניים ואף שלושה. ברכישת המכונה, כדאי להתייחס לגודל המקום המוקצה למכונה בעסק, מהו התקציב הקיים לרכישה, וכן כמה טעמים אתם רוצים להכין.

"טכנו 10 מעבדת תיקונים למכונות ברד, אייס קפה וגלידה"
טכנו 10 מעבדת תיקונים למכונות ברד, אייס קפה וגלידה, היא היבואנית הרשמית והחברה היחידה בארץ, אשר מרכיבה את מכונת האייס שתרכשו. ההרכבה נערכת בהתאמה מלאה, לתנאי האקלים בארץ. לחברה 30 שנות ניסיון, ובחירת מוצריה נעשית בהקפדה. בנוסף, כל מכונה שמורכבת בעסק של לקוח, עוברת בדיקות מקיפות וקפדניות, במעבדות הקיימות בחברה. זאת, כדי לוודא, את איכות המוצר הסופי, המגיע ללקוח.

כדאי לדעת