מכונת גלידה לעסקים

מכונת גלידה לעסקים

מכונת גלידה לעסקים, נחוצה לשם פתיחת עסק בתחום הגלידות. מכונות גלידה לעסקים, קלות לתפעול ומעלות את רווחיות העסק, כיוון שגלידה רכה אהובה על כל האנשים.

פעולת מכונת גלידה לעסקים
הלוגיסטיקה הכרוכה בהפעלת מכונת הגלידה, פשוטה ביותר. רוב מכונות הגלידה לעסקים, פועלות כמו מכונת גלידה ביתית, רק בגדול. אופן הפעולה של המכונה, הוא ערבוב של מספר חומרים, והקפאת התערובת בטמפרטורה הרצויה. החומרים בהם משתמשים כדי לייצר גלידה במכונת גלידה לעסקים, הם מספר אבקות. לדוגמה: אבקת חלב בתוספת של מים או חלב. כדי להתחיל במכירה, יש צורך, רק בהזמנה של כוסות גלידה או גביעים בגדלים שונים.

שדרוג חווית הלקוח
הגלידה המיוצרת במכונה, היא רק הבסיס להנחת שאר הפינוקים הנלווים, המשדרגים את חווית הלקוח. פינוקים אלו, יכולים להיות: סוכריות צבעוניות, בוטנים, או ציפוי שוקולד חם. בנוסף, ניתן גם לשלב את הגלידה מהמכונה, עם פנקייק, עוגת שוקולד חמה ועוד.

רכישת מכונת גלידה
ישנם הבדלים מהותיים, בין הביצועים של מכונות הגלידה, וכדאי להתייחס אליהם בעת בחירת המכונה:
הבדל בגודל ובנפח המכונה בליטרים – גודל המכונה שתבחרו, תלוי בשטח הפנוי עבורה, בעסק. ניתן להכניס אף, מספר מכונות קטנות או בינוניות.
מכונה עם מספר ראשים – במידה ורוצים לחסוך מקום בעסק, ניתן לרכוש מכונה אחת, המייצרת מספר טעמים של גלידה. לדוגמה: מכונת גלידה בעלת מיכל כפול, המייצרת 3 טעמים: וניל, שוקו ושוקו-וניל.
צפי לקוחות – בחירת גודל המכונה, צריך להיעשות גם על פי הצפי הקיים, לגבי קהל הלקוחות.
הטיפול השוטף במכונה – הטיפול השוטף במכונה בין מחזורי ההפעלה, לוקח זמן, וצריך להילקח בחשבון.

"טכנו 10 מעבדת תיקונים למכונות ברד, גלידה ואייס קפה"
רכישה של מכונת גלידה לעסקים, מטכנו 10 מעבדת תיקונים למכונות ברד , גלידה ואייס קפה, היא אופציה מעולה לכל עסק. החברה בעלת ניסיון של 30 שנה, בתחום היבוא וההרכבה של מכונות הגלידה. המוצרים של החברה נבחרים בקפידה, ועוברים סידרה של בדיקות מקיפות, במעבדות החברה, כדי לוודא שהמוצר הסופי, עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה.

כדאי לדעת